Biricik Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri olarak bebek giyim ve çocuk giyim ürünleri üretiminde uzun yıllar tecrübesi bulunan iş ortaklarımızın ürün, bilgi birikimi ile giyim ürünleri online satış, teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübelerimizi birleştirip biricikbebe.com 'u kurarak hizmetinize sunduk. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na kayıtlı bebek ve çocuk ürünleri online satış alanında Türkiye'nin en büyük 33 firmasının arasına girmeyi başardık. Doğru sezon, yeni moda, marka birlikteliği, kolay anlaşılabilir içerik, kaliteli görsel sunum ve müşteri hizmetleri ile ziyaretçilerimize keyifli online alışveriş deneyimi yaşatmak için çok çalışıyoruz.

Giyim ürünleri nin yanı sıra dilediğiniz marka bebek ürünlerinden güvenli alışveriş imkanı ile sipariş verebilir. Kaliteli anne, bebek ve çocuk ürünlerini çok uygun fiyatlara online olarak alabilirsiniz. Kredi kartı, havale, kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme imkanlarımız bulunmaktadır.

Biricik Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Nisan 2016 yılında kurulmuştur. "Kaliteli Giyim Uygun Fiyatlarla” felsefesi ile bebek giyim, çocuk giyim, anne, bebek ve çocuk ürünleri online satış mağazası ile e-ticaret sektörüne giriş yapan şirketimiz hızla büyüyerek 1.600 çeşit aktif ürün ile aylık 150.000 ziyaretçiye ulaşmıştır. Sanal mağazamızın yanı sıra sosyal medyada da kısa sürede binlerce takipçiye ulaşmıştır.

Biricik Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri her zaman müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ilk önceliği olarak benimsemiştir. Dünyanın ve Türkiye'nin saygın markalarının ürünlerini online satış mağazalarımızda beğenilerinize sunarak, hizmet anlayışımızla kısa sürede fark yarattık ve binlerce olumlu geri bildirim aldık. Onlarca kategoride, binlerce ürünü sunarak, müşterilerimizin Türkiye'nin her yerinden en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla, güvenli ve kolay bir şekilde almaları için gece gündüz çalışıyoruz.

0(850) 840 80 08 numaralı telefonla bize hafta içi 09:00 - 21:00 hafta sonu 11:00 – 21:00 saatleri arasında ulaşabilir, dilerseniz beğendiğiniz ürünleri telefon ile sipariş verebilir, siparişlerinizin durumu hakkında bilgi alabilir, öneri ve şikayette bulunabilirsiniz.

Dilerseniz tüm bu konular için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz ve daima güvendiğiniz için teşekkür ederiz.